Skip to main content

Zobacz także:

Markizy

Dzięki zaawansowanej technologii wszystkie produkty od Dachy Tarasowe marki Weinor są najwyższej jakości. Łatwa obsługa i trwałość przekonują. Czy to Markizy do Terrazzy, Okien, Ogrodów Zimowych, Tarasów, Ścienne wszystkie modele spełnią Państwa wymagania. Możemy je na Państwa życzenie dopasować pod względem koloru, materiału i wyposażenia.

Ceny prestiżowych/designerskich markiz premium niemieckiego producenta wraz z montażem zaczynają się średnio od 2000 Euro netto. Każda markiza pod opisem posiada tabele z podaną ceną wraz z montażem i transportem.

Nie wiesz czym się dane markizy różnią. Nie wiesz jaką markize wybrać? Skorzystaj z naszego poradnika! Kliknij na wybrany typ markizy żeby poznać szczegóły.

Markizy tarasowe, co wyróżnia naszą ofertę?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Co oferuje markiza tarasowa?

Zastosowanie takiego rozwiązania to przede wszystkim ochrona przed słońcem, którą można dowolnie składać lub rozkładać. Lekkie, profesjonalne konstrukcje marki Weinor sprawiają, że markiza tarasowa jest bardzo wytrzymała. Bez problemu znosi wielokrotne składanie i rozkładanie oraz nie blaknie od palącego słońca. Zastosowanie kaset chroni przed zniszczeniem przez wiatr, deszcz czy grad i daje nam pewność, że zakupiony produkt posłuży przez długie lata. Dlatego markizy kasetowe takie jak Semina Life czy Cassita II są tak popularne. Jeśli nie chcemy zajmować dodatkowej przestrzeni kasetą, możemy wbudować ją w ścianę. Pozwala na to np. model N2000, zaprojektowany specjalnie do montażu we wnęce muru.

Rolety tarasowe, czyli dodatkowa osłona

Markizy pionowe i osłaniające Paravento i VertiTex II to świetne rozwiązanie. Zastosowanie ich zapewnia ochronę przed słońcem i wiatrem, co jest szczególnie przydatne przy zachodniej ekspozycji. Takie rolety tarasowe to jeden z najlepszych sposobów na osłonięcie tarasu i zapewnienie sobie prywatności. Wścibskie spojrzenia nie będą nam już straszne. Model VertiTex II może być montowany równie dobrze na zadaszeniach tarasowych, jak i w oknach, ogrodach zimowych czy pergolach. Paravento, ze względu na system montażu ściennego idealnie sprawdzi się na tarasach niezabudowanych, w połączeniu z markizą tarasową lub na balkonie.

Markizy balkonowe

Modele okienne i boczne z powodzeniem mogą zostać zamontowane na balkonie. Zapewnią one, podobnie jak w przypadku markiz osłaniających taras, ochronę przed słońcem i wiatrem. Zagwarantują też prywatność. Są banalnie proste w obsłudze i nie zajmują dużo miejsca. Nie trzeba więc martwić się o to, że ograniczą nadmiernie przestrzeń. Markizy balkonowe to rozwiązanie idealne dla balkonów z ekspozycją południową lub zachodnią, skutecznie ograniczą uciążliwe nasłonecznienie. Dzięki nim można więc będzie bez problemu hodować czułe na słońce rośliny i cieszyć się balkonem niezależnie od pory dnia.

Markizy bez kasety

Markizy półkasetowe

Markizy kasetowe

Markizy wolnostojące

Markizy okienne

Markizy boczne

Markiza z volantem