Skip to main content

Zobacz także:

Zadaszenia tarasów \ Zadaszenie tarasu

Dachy Tarasowe to perfekcyjna koncepcja na ochronę przeciwko złym warunkom pogodowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaczniecie Państwo wcześniej sezon tarasowy, a także w jesienią będzie można dłużej siedzieć na zewnątrz bez konieczności chowania się przed każdym deszczem  i wasze meble ogrodowe będą także cały sezon chronione. Zadaszenie tarasu to perfekcyjny wybór. Prosimy o przejrzenie dostępnych zadaszeń tarasów. Jeżeli intersują Państwa tanie zadasznie tarasu z opcją do samodzielnego montażu prosimy o przejrzenie także oferty w naszym sklepie internetowym https://www.zabudowytarasowe.pl/zadaszenie-tarasu

Wyślij konkretne zapytanie, wycenimy je dla Ciebie. Kliknij w wybrany produkt żeby poznać szczegóły.

zadaszenia tarasu, zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu, dlaczego warto?

Dachy tarasowe to świetna ochrona przed złą pogodą. Montaż takiego rozwiązania pozwala zapomnieć o deszczu i cieszyć się tarasem niezależnie od warunków. Dzięki niemu można mieć pewność, że nasze meble ogrodowe są w pełni bezpieczne. Zadaszenie tarasu pozwala rozpocząć sezon tarasowy znacznie wcześniej i korzystać z niego o wiele dłużej. Jedyne co nas ogranicza to temperatura. Decydując się na dach tarasowy, zyskujemy więc w pewnym sensie przedłużenie domu i dodatkowe miejsce, z którego można korzystać przez większość roku.

Zadaszenie na taras - estetycznie i praktycznie

Oferowane przez nas zadaszenia marki Weinor to rozwiązania nowoczesne i trwałe. Nie obciążają one wizualnie bryły budynku i świetnie pasują do niemal każdego domu. Decydując się na modele takie jak aluminiowe zadaszenie na taras Legend Plus macie Państwo do wyboru aż 4 wersje kolorystyczne. Sprawia to, że wybrane rozwiązanie z pewnością będzie współgrać z elewacją budynku. Geometryczny kształt zadaszeń Terazza oraz Pure świetnie pasuje do nowoczesnych domów, ale równie dobrze prezentuje się przy starszych budynkach. Wybierając dach producenta Weinor otrzymują Państwo także możliwość dokupienia kompatybilnych elementów dodatkowych, takich jak markizy, lufciki dachowe czy systemy grzewcze.

Szklane zadaszenia tarasów, czyli bezpieczeństwo i funkcjonalność

Dzięki zastosowaniu szkła bezpiecznego VSG lub poliwęglanu jako pokrycia, otrzymują Państwo ochronę przed deszczem, nie zacieniając przy tym tarasu. Rozwiązanie to niweluje więc główny problem klasycznych zadaszeń, ale nie oznacza to, że nie możne równocześnie chronić przed słońcem. Dla pełni możliwości wystarczy dołożyć składane markizy naddachowe tego samego producenta. Zadaszenia tarasów można także dodatkowo doświetlić, instalując dedykowane oświetlenie LED. Warto też wspomnieć, że nowoczesne dachy tarasowe Weinor nie mają widocznych elementów montażowych, co jest ich kolejną przewagą.

Składane zadaszenia tarasowe

Dach przesuwny lub składany to rozwiązanie pozwalające na jeszcze więcej. Dzięki niemu bez obaw możemy cieszyć się grillem pod dachem i słońcem, a jednocześnie mieć pełną ochronę przed deszczem. Szyberdach tarasowy to produkt uniwersalny, bezkompromisowy. Dzięki niemu Państwa osłona stanie się wielofunkcyjna. Dach przesuwny można równie dobrze można otworzyć w całości, jak i tylko częściowo. Samo ręczne otwieranie i zamykanie jest banalnie proste i nie sprawia żadnych problemów. Składane zadaszenia tarasowe można też z powodzeniem zainstalować w konstrukcjach innych producentów.

Składane zadaszenie / szyberdach

Zadaszenie tarasu z przesuwnymi taflami w połaci dachu. Wersja ze szkłem jak i poliwęglanem. Do nadbudowania nad istneijącą konstrukcje jaki i ze słupami.

Zadaszenie Standardowe

Ekonomiczne szklane stałe zadaszenia tarasów. Wersje ze szkem 8mm VSG i poliwęglanem komorowym 16mm.

WEINOR Zadaszenie Terrazza ORIGINALE

WEINOR Zadaszenie stałe tarasu ze szła VSG 10mm. Wersja klasyczna profile zaokrąglane.

WEINOR Zadaszenie Terrazza SEMPRA

WEINOR Zadaszenie stałe tarasu ze szła VSG 10mm. Wersja z kwadratowymi profilami (kubiczny design)

WEINOR Zadaszenie Terrazza PURE

WEINOR Zadaszenie stałe tarasu ze szła VSG 10mm. Wersja płaska(spad wykonany na szkle) z kwadratowymi profilami (kubiczny design)